Tak jsem uvažoval, zda tento příspěvek patří na blog o stravování a zdravém životním stylu.
To jak mi informace o praktikách dealerů na předváděcích akcích hnula žlučí, jež plní důležitou funkci při trávení potravy (umožňuje vstřebávání tuků) jasně rozhdlo o tom, že tento příspěvek sem patří.
Znáte to všichni: ve schránce leták, že když přijdete s rodinou na předváděcí akci do místní hospůdky obdržíte různé nástroje do domácnosti zdarma a k tomu štangli kvalitní uzeniny. Kdo by odolal, že? Prostě si poslechnu nějaké povídání o zázračném nádobí na přípravu jídel bez tuku a odejdu s porcí tužného salámu zdarma, možná dostanu i šroubovák jako pozornost.
Skutečnost je ale jiná hrozivá. Budu mluvit z vlastní zkušenosti.  Na předváděcí akci jsem se telefonicky objednal. Při vstupu do místnosti, kde měla probíhat byla provedena selekce jedním z předvádějících – do sálu byla vpuštěna jen skupinka důchodců. S tím, že ostatní přijdou na řadu až za 2 hodiny. Čekat zůstali jen zarytí fandové uheráku a já dychtiv informací pro tento článek.
Po cca 2 hodinách se dveře otevřeli a na světlo boží vyšli zdecimovaní důchodci a pravda o zvířecím chování dealerů zázračnách hrnců.

Pište prosím reakce, komentáře a sdílejte tento příspěvek na facebooku. Tohle přeci nesmí pokračovat!!!!

Při zjišťování podrobností o podobných firmách jsem na internetu narazil na pořad Peklo na talíři. Končím nyní s psaním a vy se podívejte na velmi poučné video z nějž opravdu mrazí…